AUDYT ATEX

Studium przypadku na przykładzie jednego z zakładów produkcyjnych

Poznaj wyniki AUDYTU ATEX przeprowadzonego w jednym z zakładów przemysłowych w Polsce. Dowiedz się jakie obszary badał audyt oraz jakie rekomendacje zostały w nim zawarte. To nie wszystko. Audyt pokazuje także skąd bierze się ryzyko wybuchu w suszarniach rozpyłowych oraz przedstawia koncepcję zabezpieczenia przed skutkami wybuchu instalacji składającej się z suszarni, cyklonów oraz zbiorników.

Materiał graficzne w opracowaniu - sprawdź

Czego dowiesz się z materiału

  1. jaki był wynik AUDYTU ATEX przeprowadzonego dla jednego z polskich zakładów produkcyjnych (poznasz najważniejsze braki, które także powtarzają się w innych zakładach)
  2. jak wygląda AUDYT ATEX, jakie bada obszary oraz jakie daje rekomendacje
  3. dlaczego opracowanie AUDYTU ATEX przed DZPW nie generuje dodatkowych kosztów
  4. jaka jest główna przyczyna wybuchów i pożarów w suszarniach rozpyłowych
  5. jak wyglądała koncepcja zabezpieczenia przed wybuchem, dla przedmiotowej instalacji składającej się z suszarni rozpyłowej, cyklonów oraz zbiorników

Pobierając plik otrzymasz także

  • dostęp do darmowego programu edukacyjnego (po pobraniu pliku raz w miesiącu otrzymasz wiadomość email z porcją wiedzy)
  • listę naszych darmowych warsztatów online o tematyce bezpieczeństwa wybuchowego
Pobierz PDF
WAŻNA INFORMACJA
W związku z koronawirusem wprowadzamy szkolenia online z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań. Jednocześnie odwołujemy tradycyjne szkolenia do końca kwietnia.