Audyty w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego

Opracowanie audytu pod kątem bezpieczeństwa wybuchowego

Zaufaj profesjonalistom

Co dla Ciebie zrobimy

  • przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa wybuchowego instalacji produkcyjnych, urządzeń oraz obiektów przemysłowych, a także ich projektów
  • wskażemy najsłabsze punktu audytownych obiektów, które w pierwszej kolejności powinny zostać dostosowane do wymogów prawa
  • wydamy zalecenia w celu dostosowania aktualnego stanu do wymogów prawa
Mariusz Balicki
  m.b***@*****  – pokaż mail
+48 50* *** ***  – pokaż numer
+48 12 2*** *** – pokaż numer

Ponieważ przez ostatnie 20 lat zrealizowaliśmy setki projektów z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego bezpośrednio na obiektach inwestorów. Nasze działania to nie tylko realizacja opracowań wymaganych prawem, ale również fizyczne dostosowywanie instalacji przemysłowych do wymogów bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego. Dzięki temu posiadamy unikalne doświadczenie we wszystkich najważniejszych gałęziach przemysłu – od branży spożywczej, przez chemiczną i petrochemiczną, po branżę energetyczną i drzewną.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Audyt w odróżnieniu od np. dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem czy oceny ryzyka wybuchem nie jest wymagany prawnie. Jego celem jest wskazanie w sposób szybki i sprawny braków w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego oraz wydanie zaleceń, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa.

Raport z audytu pozwala zorientować się wstępnie w zakresie wymaganych zmian oraz kosztów jakie te zmiany mogą wymagać.

Wyślij zapytanie ofertowe lub zadzwoń

Jesteś zainteresowany powyższą tematyką? Wyślij nam krótkie zapytanie a my niebawem skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń na numer +48 12 2*** *** (kliknij aby zobaczyć). Zaufaj profesjonalnym ekspertom bazującym na ponad 20-letnim doświadczeniu.

    WAŻNA INFORMACJA
    W związku z koronawirusem wprowadzamy szkolenia online z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań. Jednocześnie odwołujemy tradycyjne szkolenia do końca kwietnia.