Kraków

26-27 PAŹ 2017

+200 uczestników

+20 prelegentów

V Międzynarodowa Konferencja HAZEX
Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle z unikatowym pokazem wybuchów na żywo

O czym i dla kogo

AGENDA KONFERENCJI

Podczas konferencji poruszać będziemy takie zagadnienia jak: bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w zakładach przemysłowych, które wykorzystują głównie materiały sypkie. Skupimy się na trzech najważniejszych obszarach: BLOK I – Kluczowe aspekty prawne, czyli co musisz wiedzieć o ATEX; BLOK II – Po pierwsze nie dopuścić do wybuchu (ograniczenie atmosfer wybuchowych i źródeł zapłonu); BLOK III – Ograniczanie skutków wybuchu do bezpiecznego poziomu; BLOK IV – Pokaz wybuchów; BLOK V – Bezpieczeństwo wybuchowe a pożarowe; BLOK VI – Nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo produkcji

KTO WEŹMIE UDZIAŁ

W konferencji cyklicznie biorą udział firm wykorzystujących w procesie produkcyjnym palne i wybuchowe pyły. Uczestnikami konferencji są przedstawiciele zakładów funkcjonujących w branży energetycznej, drzewnej, spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej oraz organizacji państwowych i firmy ubezpieczeniowych. W konferencji powinni w szczególności wziąć udział przedstawiciele kadry kierowniczej i inżynierskiej działów technicznych w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie ruchu.

Unikalne pokazy wybuchów na żywo

Konferencja HAZEX to unikatowa okazja aby wziąć udział w demonstracyjnych pokazach wybuchów i systemów ochronnych w jeszcze większej skali niż dotychczas. Poczuj siłę wybuchu na własnej skórze. Dowiedz się jak potężna energia drzemie gazach i pyłach powszechnie stosowanych w przemyśle. Obejrzyj relację z poprzedniej edycji konferencji.

WEŹ UDZIAŁ

Zgłoś swój udział lub zarezerwuj miejsce bez konieczności późniejszego wykupienia

Opinie i komentarze

95% uczestników przyznało konferencji HAZEX najwyższą notę w kategorii ogólna ocena wydarzenia.

avatar_a

Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader
Rockwool Polska


Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji HAZEX. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym konferencji.

avatar_c

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.


Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane..

cytat

Bardzo ciekawe tematy przedstawione w trakcie Konferencji, wszystkie wykłady przedstawione w sposób rzetelny i profesjonalny, również dołączone do tych wykładów materiały są wysokiej klasy. Ponadto poprzez to, że w Konferencji brała udział tak duża ilość osób z różnych branż można było dodatkowo zasięgnąć opinii oraz porozmawiać na bardzo różne tematy, niekoniecznie związane z tematem prowadzonych seminariów, a wynikające z codziennych obowiązków wykonywanych w swoich firmach […] Z pewnością w przyszłości skorzystam z kolejnego zaproszenia na Konferencję.


cytat

Wszystkie zagadnienia poruszane na konferencji były przedstawione na bardzo wysokim poziomie.


cytat

Warta wydanych pieniędzy.


cytat

Poziom seminarium pod każdym względem był powyżej moich oczekiwań. Jestem zadowolony z uczestnictwa i będę zachęcał znajomych do wzięcia udziału w następnych edycjach. Oczywiście sam również będę chciał wziąć udział.


cytat

Seminarium zorganizowano na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, mam nadzieję że wiedza zdobyta na wykładach pozwoli mi na nawiązanie bliższej współpracy z innymi uczestnikami seminarium.


Informacje pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników poprzedniej konferencji HAZEX.

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy firmy, które wzięły udział w polskich edycjach konferencji HAZEX. Dołącz do nich!

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji

Zgłoszenie uczestnictwa / Rezerwacja miejsca

  Pobierz formularz PDF

  Formularz PDF


  Wypełnij formularz ON-LINE

  info Zaznacz opcję Zgłoszenie uczestnictwa jeśli chcesz wykupić miejsce już teraz. Na podany adres email zostanie przesłana faktura proforma wraz z danymi do przelewu. Jeśli zdecydujesz się na wariant Rezerwacja miejsca dokonamy dla Ciebie darmowej, niezobowiązującej rezerwacji. Następnie najpóźniej na miesiąc przed konferencją skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić lub anulować rezerwację. Pamiętaj jednak, iż czas trwania promocji, jak również ilość miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych jest ograniczona.

  Wybierz opcję:*

  Imię i nazwisko:*

  Telefon firmowy:*

  Stanowisko:*

  E-mail firmowy:*

  Nazwa firmy:*

  NIP:*

  Adres

  Uwagi

  Wstępna rezerwacja pokoju:*

  info Ilość pokoi jest ograniczona - rezerwacja zależy od ich aktualnej dostępności. Cena konferencji nie obejmuje kosztów noclegu - są one rozliczane bezpośrednio
  z hotelem.

  Prenumerata:*

  Koszt uczestnictwa

  Koszt udziału w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HAZEX jest zależny od terminu nadesłania zgłoszenia. W chwili obecnej dostępne są dwa progi cenowe. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia prowadzonych promocji lub stworzenia kolejnych progów cenowych. Każda z wymienionych poniżej cen obejmuje udział w dwóch dniach konferencji oraz pokazie wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych (w tym transport na pobliski poligon), materiały konferencyjne, całodniowe przerwy kawowe, dwa lunche oraz wspólną kolację. Ceny nie obejmują kosztów noclegu.

  NAJNIŻSZA CENA

  do dnia 26.05.17 (lub do wyczerpania puli miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych) otrzymasz gwarancję najniższej ceny w wysokości 1140 PLN netto (w tym 25% rabatu) oraz możliwość darmowej rocznej prenumeraty Expressu Przemysłowego o wartości 100 PLN brutto

  CENA STANDARDOWA

  standardowy koszt uczestnictwa poza promocją wynosi
  1520 PLN netto

  Warunki uczestnictwa

  Warunkami uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HAZEX jest zgłoszenie uczestnictwa oraz dokonanie płatności na konto organizatora. Aby zgłosić uczestnictwo należy wypełnić, a następnie przesłać do organizatora formularz w postaci on-line lub pliku PDF. Formularz w postaci pliku PDF (pobierz formularz PDF) należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu lub numer na fax +48 12 632 81 41. Najpóźniej na 1 miesiąc przed konferencją, a w przypadku późniejszego zgłoszenia – do 5 dni roboczych po terminie przesłania formularza, na podany adres email zostanie przesłana faktura proforma wraz z danymi do przelewu.

  Rezerwacja hotelu

  Zgłaszając udział w konferencji uczestnik ma możliwość dokonania wstępnej rezerwacji pokoju na specjalnych warunkach cenowych (pokoje rezerwowane są w hotelu Best Western Premier oraz w odległym o ok. 20 metrów hotelu Efekt Express). W przypadku braku dostępnych pokoi organizator ogłosi informację na stronie internetowej konferencji. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego. Specjalne ceny pokoi wynoszą: 255 złotych netto za pokój SGL (jednoosobowy) oraz 290,00 złotych netto za pokój DBL (dwuosobowy). Cena zawiera śniadanie oraz możliwość korzystania z parkingu hotelowego.

  Rezygnacja z udziału

  Pisemną rezygnację z udziału w konferencji należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu. W przypadku rezygnacji do dnia 07 września 2017 roku uczestnik nie poniesie względem organizatora konferencji żadnych kosztów. W przypadku rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą 250 PLN netto. W przypadku gdy uczestnik za pośrednictwem organizatora dokonał rezerwacji pokoju hotelowego, to może on dochodzić zwrotu poniesionych w ten sposób kosztów wyłącznie u władz hotelu.

  .

  Masz pytanie?

  Zgłoszenia i rezerwacje

  Beata Godawa:
  +48 515 380 924 | +48 12 632 81 41
  b.godawa@strefaex.eu

  Program konferencji

  Sebastian Gruszka
  +48 696 865 133 | +48 12 632 81 41

  s.gruszka@strefaex.eu

  Lokalizacja i wskazówki dojazdu

  1 Lokalizacja: Hotel Best Western, ul. Opolska 14a, Kraków
  2 Lotnisko: 12 km do Kraków Airport
  3 Dworzec PKP: 5,5 km do dworca PKP
  4 Autostrada: 4,5 km do autostrady A4
  5 Centrum: 6 km do rynku głównego
  6 Jak dojadę: kliknij ten link aby przejść do mapy

  Dla mediów

  Akredytacja dziennikarska

  Dziennikarze zainteresowani udziałem w konferencji mogą zgłaszać swoje uczestnictwo przesyłając formularz on-line. Akredytacja dziennikarska zapewnia pełnoprawny udział w konferencji (w tym udział w obiedzie oraz uroczystej kolacji) oraz wydarzeniach towarzyszących.

  Zgłoś uczestnictwo

  Media Kit dla mediów

  Media Kit to przygotowana specjalnie dla mediów paczka najważniejszych informacji o V Międzynarodowej Konferencji HAZEX. Znajdują się tu m.in.: opis i dane na temat konferencji, zdjęcia oraz filmy. Wraz ze zbliżającą się konferencją Media Kit będzie uzupełniany o kolejne informacje.

  Do pobrania wkrótce

  WAŻNA INFORMACJA
  W związku z koronawirusem wprowadzamy szkolenia online z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań. Jednocześnie odwołujemy tradycyjne szkolenia do końca kwietnia.

  Pobierz przewodnik ATEX

  Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów
  NOWE
  DARMOWE MATERIAŁY
  Tylko praktyczne spojrzenie; zero "suchej" teorii:
  • przypominamy o tym, o czym wielu zapomina
  • na rzeczywistych przykładach omawiamy błędy, ale i to, jak na co dzień postępować prawidłowo zgodnie z Dyrektywą ATEX
  • dokument współtworzony z czytelnikami
  Wykorzystaj dane i argumenty do swojej prezentacji:
  • poznaj przyczyny i skutki wybuchów w różnych branżach
  • jak do bezpieczeństwa wybuchowego podchodzą inne firmy?
  • jak analizować koszty i korzyści projektu zapewnienia bezpieczeństwa wybuchowego?