VIII KONFERENCJA HAZEX

 • Najbardziej merytoryczne wydarzenia nt. bezpieczeństwa wybuchowego i pożarowego w przemyśle
 • Studia przypadków z zakładów energetycznych, drzewnych, spożywczych, a także chemicznych i farmaceutycznych.
 • Specjalne pokazy na żywo, które pozwolą Ci poczuć zagrożenia pożarowo-wybuchowe na własnej skórze.

  Poinformuj mnie o dacie, programie i innych szczegółach

  Chcę otrzymać informację o dacie konferencji. Ponadto interesuje mnie wiedza z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego, pożarowego i procesowego w przemyśle. Z przyjemnością przystąpię do darmowego programu edukacyjnego w ramach, którego będę otrzymywać ciekawe materiału szkoleniowych w postaci artykułów i filmów, a także informacje o wydarzeniach branżowych i produktach.

  2 dni

  pokazy na żywo

  PPOŻ. / ATEX

  ~200 uczestników

  DOŁĄCZ DO VIII KONFERENCJI HAZEX

  najbardziej merytorycznego wydarzenia
  o bezpieczeństwie wybuchowym i pożarowym w przemyśle

  Termin i miejsce: Kraków, 2023 r.

  szczegóły wkrótce

  Omówimy zagrożenia pożarowe i wybuchowe w przemyśle na przykładach z zakładów energetycznych, spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych, a także drzewnych.

  Podczas specjalnego pokazu zobaczysz, jak wybuchają różne pyły oraz jak działają poszczególne systemy bezpieczeństwa.

  „Zagłosuj” na tematy prelekcji i…wygraj darmowy udział

  Wypełnij ankietę, w której ocenisz proponowane przez nas tematy prelekcji i wygraj darmowy udział w konferencji wraz z wyżywieniem i atrakcjami o wartości ponad 1800 zł netto. Zgodnie z naszymi pomiarami ankieta zajmie Ci około 6 minut, co daje potencjalny zysk na poziomie 18 tys. netto. To niepowtarzalna szansa, aby choć przez chwilę zarabiać więcej niż Robert Lewandowski (aktualne zarobki liczone na godzinę przy założeniu, że Robert pracuje 24h/dobę, to niecałe 13 tys. złotych)

  I WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  „Zagłosuj” na tematy prelekcji i…

  wygraj darmowy udział

  Wypełnij ankietę, w której ocenisz proponowane przez nas tematy prelekcji i wygraj darmowy udział w konferencji wraz z wyżywieniem i atrakcjami o wartości ponad 1800 zł netto. Zgodnie z naszymi pomiarami ankieta zajmie Ci około 6 minut, co daje potencjalny zysk na poziomie 18 tys. netto. To niepowtarzalna szansa, aby choć przez chwilę zarabiać więcej niż Robert Lewandowski (aktualne zarobki liczone na godzinę przy założeniu, że Robert pracuje 24h/dobę, to niecałe 13 tys. złotych)

  I WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

  Poznaj wybranych prelegentów

  oraz proponowane tematy, na które możesz zagłosować.

  Mariusz Balicki

  Mariusz Balicki

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Zalecenia w DZPW i co dalej – jak ustalić priorytety realizacji zaleceń, czyli jak pogodzić bezpieczeństwo, możliwości inwestora oraz oczekiwania ubezpieczyciela. ▶ Niebezpieczne DZPW – braki i błędy w Dokumentach Zabezpieczenia Przed Wybuchem z wybuchem w tle na podstawie rzeczywistych przypadków. ▶ Nie masz pewności czy dany zakład spełnia wymogi ATEX – AUDYT ATEX to najtańsza i najszybsza metoda weryfikacji, dowiedz się dlaczego warto wykonać go w pierwszej kolejności i dlaczego nie generuje dodatkowych kosztów.

  Zbigniew-wolff-miniaturka

  Zbigniew Wolff

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Wybuch w branży drzewnej – studium przypadku na bazie prac zrealizowanych przez GRUPĘ WOLFF po wybuchu w jednym z polskich zakładów produkcyjnych. ▶ Biomasa, RDF, węgiel – wpływ jakości paliwa oraz nieoczekiwanych zmian dostawców na bezpieczeństwo wybuchowo-pożarowe w branży energetycznej, drzewnej, cementowej oraz w przyzakładowych elektrociepłowniach. ▶ Wybuch w branży spożywczej – studium przypadku na bazie prac zrealizowanych przez GRUPĘ WOLFF po wybuchu w jednym z polskich zakładów produkcyjnych.

  maciej freza

  Maciej Freza

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Instalacje elektryczne w systemach oświetlenia podstawowego i awaryjnego – systemy zasilania i sterowania w układach z użyciem centralnej baterii i elektroinwerterów. Studium przypadków z rozwiązaniami produktowymi. ▶ Oświetlenie przemysłowe – dobór odpowiednich typów opraw ich fotometrii jako czynnik prawidłowego i skutecznego kalkulowania natężenia oświetlenia na obiektach i budynkach. Redukcja zagrożeń i ilości opraw na obiektach nowych i modernizowanych.

  mateusz_switala_avatar_1

  Mateusz Świtała

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Pożary transformatorów – podejście do ochrony przeciwpożarowej w celu ograniczenia strat i przestojów. ▶ Ryzyko pożaru hali magazynowej / produkcyjnej, w której znajdują się pyły i gazy stwarzające ryzyko wybuchu (np. propan, mąka, pył drzewny itp.) – jak poprawny dobór instalacji tryskaczowych i detekcji może uchronić nas od pożaru, a w konsekwencji od szeregu wybuchów i skażenia środowiska..

  sebasatianslaboszewski

  Sebastian Słaboszewski

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Ryzyko pożaru pyłów metali – skuteczna ochrona przed pożarem oraz wybuchem pyłów pochodzenia metalicznego (aluminium, magnez, stal itp.) na przykładzie linii odpylania instalacji skrawania i szlifowania aluminium – System Wolff DLine. ▶ Urządzenia elektryczne i oświetlenie w strefach Ex – wstydliwe błędy koncepcyjne generujące setki tysięcy strat. Poznaj rzeczywiste przykłady, które pozwolą Ci uniknąć podobnych błędów..

  bogdan-nowak-avatar_1

  Bogda Nowak

  Potencjalne tematy na bazie ankiety i decyzji rady programowej: ▶ Wykrywanie, izolacja i gaszenie iskier – ochrona rozbudowanych instalacji odpylania z punktu widzenia zachowania ciągłości produkcji, bezpieczeństwa i ubezpieczycieli.

  Poznaj opinie i komentarze z poprzednich edycji

  Poznaj opinie i komentarze z poprzednich edycji

  Grzegorz Stęchły
  Manager w firmie HENSEL Polska
  Branża elektrotechniczna


  Andrzej Wolff
  Założyciel GRUPY WOLFF
  Szeroko pojęta branża przemysłowa


  Tomasz Wilk
  Technolog w firmie ADOB
  Branża nawozowa


  Bartosz Wolff
  Prezes GRUPY WOLFF
  Szeroko pojęta branża przemysłowa


  Tomasz Olewski
  Inżynier bezpieczeństwa procesowego
  Texas A&M University w Katarze


  Marek Gagat
  Specjalista ds. BHP i p.poż.
  Branża energetyczna


  0
  %
  uczestników oceniło poziom merytoryczny konferencji jako wysoki lub b. wysoki
  0
  %
  uczestników jest zadowolonych lub b. zadowolonych z udziału
  0
  %
  uczestników uznało, że organizacja konferencji była na wysokim lub bardzo wysokim poziomie
  0
  %
  uczestników podczas wspólnego bankietu bawiło się dobrze lub b. dobrze
  avatar_a

  Dariusz Komaszuk, Improvement Manager
  Fuji Seal Poland
  (uczestnik konferencji HAZEX 2019)


  Już dawno nie byłem na tak trafionym jeżeli chodzi o tematykę, a równocześnie tak dobrze zorganizowanym szkoleniu (chodzi o konferencję HAZEX). Hazex’y (konferencyjna waluta, którą można pozyskać m.in. za aktywność, a następnie zamienić np. na szkolenie) plus wygraną w Black Jacka zainwestowałem w voucher na szkolenie, więc pewnie wkrótce znów odwiedzę Waszą firmę.


  avatar_c

  Waldemar Burzyński, Koordynator Ostrzarni
  IKEA Industry Resko
  (uczestnik konferencji HAZEX 2019)


  Jestem zachwycony Waszą konferencją, różnorodnością tematyki, profesjonalnymi prelekcjami ukierunkowanymi na temat, wizualizacją prelekcji, organizacją, dyscypliną i pokazem wybuchów. Konferencja bardzo podniosła naszą świadomość o potrzebie kontynuacji działań mających na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa.


  cytat

  Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji HAZEX. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym konferencji.

  Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader, Rockwool Polska

  cytat

  Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane..

  Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP, Teva Operations Poland sp. z o.o.

  cytat

  Konferencja bardzo ciekawa i dobrze zorganizowana. Tematy, w szczególności dot. ryzyka wybuchu i zabezpieczeń, były bardzo ciekawe i świetnie przedstawione.

  cytat

  Bardzo ciekawe tematy przedstawione w trakcie Konferencji, wszystkie wykłady przedstawione w sposób rzetelny i profesjonalny, również dołączone do tych wykładów materiały są wysokiej klasy. Ponadto poprzez to, że w Konferencji brała udział tak duża ilość osób z różnych branż można było dodatkowo zasięgnąć opinii oraz porozmawiać na bardzo różne tematy, niekoniecznie związane z tematem prowadzonych seminariów, a wynikające z codziennych obowiązków wykonywanych w swoich firmach […] Z pewnością w przyszłości skorzystam z kolejnego zaproszenia na Konferencję.


  cytat

  Wszystkie zagadnienia poruszane na konferencji były przedstawione na bardzo wysokim poziomie.


  cytat

  Warta wydanych pieniędzy.


  cytat

  Poziom seminarium pod każdym względem był powyżej moich oczekiwań. Jestem zadowolony z uczestnictwa i będę zachęcał znajomych do wzięcia udziału w następnych edycjach. Oczywiście sam również będę chciał wziąć udział.


  cytat

  Seminarium zorganizowano na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, mam nadzieję że wiedza zdobyta na wykładach pozwoli mi na nawiązanie bliższej współpracy z innymi uczestnikami seminarium.


  Informacje pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników poprzedniej konferencji HAZEX.

  Zgłoś swój udział lub zarezerwuj miejsce
  bez konieczności późniejszego wykupienia

  Wypełniając formularz zgłoszeniowy nic nie tracisz. Kiedy ustalimy dokładną datę konferencji, natychmiast Cię o tym poinformujemy. Będziesz więc mieć szansę na zakup biletów z najtańszej puli.

  Wypełniając formularz nie będziesz jednak do niczego zobligowany. Jeśli ostatecznie nie wykupisz udziału w konferencji, będzie nam trochę smutno 😉 ale z drugiej strony chętnie się dowiemy, jakie czynniki stanęły na przeszkodzie, po to, by w kolejnym roku przygotować jeszcze bardziej dopasowaną ofertę.

  Zgłoś swój udział lub zarezerwuj miejsce
  bez konieczności późniejszego wykupienia

  Wypełniając formularz zgłoszeniowy nic nie tracisz. Kiedy ustalimy dokładną datę konferencji, natychmiast Cię o tym poinformujemy. Będziesz więc mieć szansę na zakup biletów z najtańszej puli.

  Wypełniając formularz nie będziesz jednak do niczego zobligowany. Jeśli ostatecznie nie wykupisz udziału w konferencji, będzie nam trochę smutno 😉 ale z drugiej strony chętnie się dowiemy, jakie czynniki stanęły na przeszkodzie, po to, by w kolejnym roku przygotować jeszcze bardziej dopasowaną ofertę.

  Unikalne pokazy wybuchów na żywo

  Konferencja HAZEX to unikatowa okazja aby wziąć udział w demonstracyjnych pokazach wybuchów i systemów ochronnych w jeszcze większej skali niż dotychczas. Poczuj siłę wybuchu na własnej skórze. Dowiedz się jak potężna energia drzemie gazach i pyłach powszechnie stosowanych w przemyśle. Obejrzyj relację z poprzednich edycji konferencji.

  Zaufali nam

  Poniżej prezentujemy firmy, które wzięły udział w polskich edycjach konferencji HAZEX. Dołącz do nich!

   Poinformuj mnie o dacie, programie i innych szczegółach

   Chcę otrzymać informację o dacie konferencji. Ponadto interesuje mnie wiedza z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego, pożarowego i procesowego w przemyśle. Z przyjemnością przystąpię do darmowego programu edukacyjnego w ramach, którego będę otrzymywać ciekawe materiału szkoleniowych w postaci artykułów i filmów, a także informacje o wydarzeniach branżowych i produktach.

   Koszt i warunki uczestnictwa

   Standardowy koszt udziału w VIII KONFERENCJI HAZEX wynosi 1850 PLN netto. Podana cena nie obejmuje zakwaterowania w hotelu (umożliwiamy rezerwację hotelu w specjalnych cenach, która będzie możliwa w późniejszym terminie). Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia prowadzonych promocji lub stworzenia kolejnych. Koszt udziału obejmuje:

   ✓ udział w dwóch dniach konferencji,
   ✓ uczestnictwo w wybranych warsztatach,
   ✓ udział w pokazie wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych (w tym transport na pobliski poligon),
   ✓ pakiet uczestnika wraz z materiałami konferencyjnymi w wersji drukowanej,
   ✓ dostęp do prezentacji w wersji elektronicznej,
   ✓ certyfikat chroniony hologramem,
   ✓ całodniowe przerwy kawowe oraz dwa lunche,
   ✓ udział w uroczystej kolacji.

   Ceny nie obejmują kosztów noclegu. Organizator umożliwia rezerwację hotelu w specjalnych cenach, która będzie możliwa w późniejszym terminie. Kwota za nocleg fakturowana będzie bezpośrednio przez hotel. Płatność za pokoje będzie regulowana przez uczestników indywidualnie w formie przedpłaty na konto Hotelu lub kartą kredytową w chwili meldowania w Hotelu. Płatnością za zarezerwowane oraz niewykorzystane pokoje uczestnicy będą obciążani zgodnie z zasadami hotelu stosowanymi wobec gości indywidualnych.

   Warunki uczestnictwa

   Warunkami uczestnictwa w VIII KONFERENCJI HAZEX jest zgłoszenie uczestnictwa oraz dokonanie płatności na konto organizatora. Aby zgłosić uczestnictwo należy wypełnić, a następnie przesłać do organizatora formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie konferencji. Faktura proforma wraz z danymi do przelewu zostanie przesłana do osoby oznaczonej w sekcji formularza „Osoba do kontaktu i inne opcje”.

   Rezerwacja hotelu

   Zgłaszając udział w konferencji uczestnik będzie miał możliwość dokonania wstępnej rezerwacji pokoju na specjalnych warunkach cenowych – informacje zostaną przekazane w późniejszym terminie (pokoje rezerwowane są w hotelu Best Western Premier oraz w odległym o ok. 20 metrów hotelu Efekt Express). Co ważne, ostateczna rezerwacja pokoju uzależniona jest od aktualnej dostępności pokoi w puli przyznanej gościom konferencji. Finalne potwierdzenie rezerwacji (lub informacja o braku dostępnych pokoi) zostanie przesłane na adres email osoby zgłaszającej podany w formularzu. W przypadku braku dostępnych pokoi zgłaszający uczestnictwo, w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania takiej informacji, może anulować zgłoszenie bez żadnych konsekwencji, chyba że informacja o braku pokoi była ogłoszona przez organizatora (w szczególności na stronie internetowej konferencji) przed datą przesłania formularza zgłoszeniowego.

   Rezygnacja z udziału

   Pisemną rezygnację z udziału w konferencji należy przesłać na adres biuro@hazex.eu. W przypadku rezygnacji do dnia 07 września 2020 roku uczestnik nie poniesie względem organizatora konferencji żadnych kosztów. W przypadku rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą 300 PLN netto. W sytuacji, gdy uczestnik nie poinformuje organizatora o rezygnacji z udziału w wydarzeniu i nie zjawi się na konferencji, zostanie obciążony pełną kwotą zamówienia. W przypadku gdy uczestnik za pośrednictwem organizatora dokonał rezerwacji pokoju hotelowego, to może on dochodzić zwrotu poniesionych w ten sposób kosztów wyłącznie u władz hotelu.

   10 powodów, dla których warto wziąć udział w konferencji HAZEX

   Podczas dwudniowego cyklu prelekcji swoją wiedzą będą dzielić się polscy i zagraniczni eksperci. Niejednokrotnie są oni związani z branżą bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego od wielu lat. W swoich wystąpieniach będą poruszać nie tylko kwestie prawne, ale w dużej mierze skupią się na przekazaniu wiedzy praktycznej potwierdzonej prezentowanymi case studie’s. Wysoki poziom merytoryczny wykładów potwierdzają nasze badania – aż 96% uczestników ocenia poziom prelekcji jako wysoki lub bardzo wysoki. Wierzymy, że wartościowej wiedzy nie da się przekazać w 15 minut, dlatego w odróżnieniu od większości konferencji u nas prelekcje trwają między 35 a 45 minut.

   Po każdej prelekcji będziesz miał możliwość zadawania pytań. Zawsze staramy się, by żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi. Zależy nam na tym, by pomóc uczestnikom rozwiązać problemy, z którymi spotykają się na co dzień w zakładach, w których pracują. Dodatkowo prelegenci będą dla Ciebie dostępni w czasie wspólnej kolacji. Będziesz mógł z nimi porozmawiać w swobodnej atmosferze.

   Konferencja jest doskonałym miejscem spotkania z osobami związanymi z branżą przemysłową. Zarówno podczas dyskusji po każdym wykładzie, jak i w kuluarach, będziesz mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi i zawrzeć interesujące kontakty.

   W naszych konferencjach uczestniczy między 150 a 200 osób. Wśród uczestników dotychczasowych edycji znaleźli się przedstawiciele takich firm jak ABB, 3M, ADAMED, Amec Foster Wheeler Energia, Benda-Lutz, Carlsberg, CIECH, EDF, FLUOR, Grupa Azoty, HASCO-LEK, Hempel, Hestia Loss Control, LOTOS, Mondi, NITROERG, OLPP, PCC Rokita, Pfeifer & Langen, PGE, PKN Orlen, PZU, Synthos, Texas A&M University w Katarze, UDT, Whirlpool oraz wielu innych.

   Nie bez znaczenia jest również możliwość „złapania oddechu” w czasie wyjazdu na pobliski poligon. Jednym z kluczowych elementów konferencji HAZEX są bowiem demonstracyjne pokazy wybuchów oraz skuteczności zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Podczas godzinnego pokazu, wspartego merytorycznym komentarzem eksperta, przekonasz się jakie zagrożenie niosą stosunkowo niewielkie ilości gazów i pyłów, które powszechnie stosuje się w przemyśle. Zobaczysz wybuchy pyłów na otwartej przestrzeni oraz w zbiorniku zabezpieczonym poprzez rożne techniki (tłumienie wybuchu, odciążanie wybuchu, odsprzęganie wybuchu), gdzie dostrzeżesz skuteczność oraz zasady działania poszczególnych systemów przeciwwybuchowych.

   Zwieńczeniem pierwszego dnia wykładów i dyskusji będzie wspólna kolacja wzbogacona różnorodnymi atrakcjami. Przecież nie samą wiedzą żyje inżynier! Podczas kolacji każdy z uczestników będzie mógł przez chwilę poczuć się jak Al Capone popijający whisky w jednym z wielkich, rozświetlonych kasyn. Przy wejściu na kolację mężczyźni zostaną obdarowani klasycznymi kapeluszami, z kolei kobiety zarzucą na szyję szale boa. W ten sposób przeniesiesz się do okresu prohibicji, gdy pewne produkty można było dostać tylko spod lady. Kolacja „gangsterów” będzie wypełniona dobrą zabawą, pysznym jedzeniem i świetną muzyką. Musisz tu być!

   Pierwszego dnia przekażemy Ci pakiet uczestnika, w którym znajdziesz m.in. wysokiej jakości drukowany katalog konferencyjny w formie książki z możliwością sporządzania notatek, unikalne piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo Express Przemysłowy oraz parę niespodzianek. Po konferencji wszystkie prezentacje udostępniane będą do pobrania w formie elektronicznej. Dzięki temu będziesz mógł z nich korzystać również mobilnie.

   Konferencja HAZEX to wydarzenie o charakterze szkoleniowym. Na potwierdzenie tego faktu otrzymasz imienny certyfikat zabezpieczony hologramem, w eleganckiej oprawie. Certyfikat potwierdzi zdobytą przez Ciebie wiedzę.

   Dajemy Ci pewność, że dwa dni konferencji będą wypełnione serdeczną atmosferą. Każdy uśmiech zostanie odwzajemniony😊 Dzięki spersonalizowanym identyfikatorom z imieniem i nazwiskiem, a także logo firmy łatwiej przełamiesz bariery komunikacyjne.

   Możliwość spędzenia weekendu w pięknym Królewskim Mieście Krakowie to z pewnością wartość dodana Konferencji HAZEX. Wydarzenie odbywa się w czwartek i piątek, dlaczego więc nie przedłużyć sobie weekendu i udać się na spacer po krakowskim Rynku, czy Kazimierzu?

   Nasza anonimowa ankieta wskazała, że 100% uczestników uznało, że organizacja konferencji była na wysokim lub bardzo wysokim poziomie. Cieszy nas to ogromnie, tym bardziej, że w jej przygotowanie wkładamy duże pokłady energii. Zarówno przed, jak i w trakcie konferencji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na 1. miejscu zawsze stawiamy komfort uczestników.

   Na miejsce konferencji wybraliśmy taką lokalizację hotelu, która umożliwia łatwy dojazd autem lub podróż samolotem (bliska odległość do autostrady A4 oraz lotniska). Przejazd pociągiem także nie będzie stanowił problemu.

   Pomimo, iż konferencja odbywa się w dwóch językach (polski i angielski) wszystkie prelekcje będą tłumaczone w czasie rzeczywistym. Nie musisz się obawiać, że coś Ci umknie.

   Koszt uczestnictwa obejmuje udział we wszystkich wykładach oraz pokazach, przerwy kawowe, obiady oraz uroczystą kolację. Za naszym pośrednictwem możesz również zarezerwować nocleg w specjalnej cenie. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić.

   Certyfikaty

   Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udziału w konferencji szkoleniowej, realizowanej zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015.

   Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji

   Masz pytanie?

   Zgłoszenia/rezerwacje
   Kacper Kwiatkowski
   +48 51* *** *** – pokaż numer
   k.kwi***@*****.** – pokaż mail
   Program konferencji
   Sebastian Gruszka
   +48 69* *** *** – pokaż numer
   s.gru***@*****.** – pokaż mail

   Współpraca medialna

   Wydawnictwa branżowe zainteresowane objęciem konferencji HAZEX patronatem medialnym proszone są o kontakt bezpośredni:

   Kacper Kwiatkowski
   +48 51* *** *** – pokaż numer
   k.kwi***@*****.** – pokaż mail

   PATRONI MEDIALNI WCZEŚNIEJSZYCH EDYCJI

   WAŻNA INFORMACJA
   W związku z koronawirusem wprowadzamy szkolenia online z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań. Jednocześnie odwołujemy tradycyjne szkolenia do końca kwietnia.