Specjalistyczne szkolenia ATEX wsparte praktycznym pokazem wybuchów na żywo

Cykl szkoleń połączony z pokazami wybuchów na żywo, to unikalne rozwiązanie w skali Polski i jedno z nielicznych tego typu wydarzeń w Europie. Uczestnicy szkolenia poza merytoryczną wiedzą przekazaną przez wieloletnich praktyków, będą mogli na własnej skórze przekonać się jak potężna siła drzemie w substancjach powszechnie stosowanych w przemyśle.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA Z POKAZEM

Informacje o najbliższych szkoleniach zostaną dodane już wkrótce!


ZOBACZ PRZYKŁADOWE TESTY

Wybuch pyłu [zwolnione tempo]

Film przedstawia trzy analogiczne wybuchu pyłu (około 1000 gram) w urządzeniu. W każdym przypadku zastosowano odmienne zabezpieczenia przeciwwybuchowe przez co możemy obserwować różne efekty końcowe.

Wybuch pyłu [trzy scenariusze]

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe są bardzo skuteczne, jednak tylko wtedy gdy są zastosowane w prawidłowy sposób. Film prezentuje trzy przypadki, z których każdy kończy się w inny sposób.

Wybuch gazu [detonacja a deflagracja]

Niewielka zmiana na instalacji procesowej może mieć drastyczny konsekwencje. Film pokazuje jak wydłużenie rurociągu zaledwie o 1m wpływa na dynamikę wybuchu gazu.

Jesteś zainteresowany szkoleniem?

Wystarczy, że wyślesz nam wiadomość. Od wielu lat organizujemy szkolenia, zarówno te otwarte jak i zamknięte, a od kilku lat uzupełniamy je unikalnymi pokazami wybuchów oraz zabezpieczeń przeciwwybuchowych na żywo. Opisz nam swoje potrzeby, a z pewnością postaramy się je spełnić.