Warsztaty szkoleniowe

Warsztaty to nowa formuła szkoleń skupiająca się na wąskiej tematyce oraz wyjątkowo długiej części dyskusyjnej. Mają za zadanie przekazać Ci niezbędną wiedzę oraz rozwiązać problemy, z jakimi na co dzień borykasz się w miejscu pracy - m.in. pozwolą Ci ustrzec się błędów podczas projektowania, wyboru i wdrażania nowych rozwiązań. Zwieńczeniem wykładów i dyskusji jest wspólny lunch.

Różnorodna tematyka

Wymiana doświadczeń

Materiały szkoleniowe

Warsztaty szkoleniowe to zupełnie nowy format szkoleń, który jeszcze mocniej skupia się na zagadnieniach praktycznych. Wiedza przekazywana jest na bazie rzeczywistych przypadków, filmów a także prezentacji przykładowych systemów zabezpieczających. Nie oznacza to jednak, że warsztaty pozbawione są części teoretycznej. Wręcz przeciwnie – stanowi ona ważną podstawę, ale jej długość została dobierana w taki sposób, aby uczestnicy zdobyli niezbędne minimum wiedzy.

Zwieńczeniem wykładów i dyskusji jest wspólny lunch, który odbywa się w pobliskim Skansenie Smaków (koszt lunchu pokrywa organizator, dojazd we własnym zakresie).

Warsztaty mają za zadanie przekazać Ci wiedzę oraz rozwiązać problemy z jakimi na co dzień borykasz się w miejscu pracy. Dlatego prowadzimy je w swobodnej i przyjaznej atmosferze, co sprzyja zadawaniu pytań i dyskusji. Jeśli zatem są kwestie, które chcesz lepiej zrozumieć, śmiało pytaj. Możesz to zrobić zarówno w czasie warsztatów, jak również przed ich rozpoczęciem (swoje pytania możesz przesłać na adres m.balicki@hazex.eu). Jednocześnie rozumiemy, że nie każdy preferuje aktywne uczestniczenie w szkoleniu. To żadne problem – możesz spokojnie zasiąść przy stole bez obaw, że będziesz czuł się jak uczeń w czasie odpytywania przez nauczyciela.

  • Wąska tematyka spotkania umożliwiająca szczegółowe omówienie konkretnego problemu
  • Luźna atmosfera sprzyjająca swobodnej dyskusji i zadawaniu nurtujących pytań
  • Miejsce wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, również z kolegami „po fachu”
  • Dostęp do materiałów merytorycznych
  • Udział we wspólnym lunchu

Opinie o warsztatach i szkoleniach

94,7% ankietowanych uczestników szkoleń i warsztatów przyznało im najwyższą oceną (pytanie dotyczyło satysfakcji z udziału w szkoleniu lub warsztacie). Również 94,7% osób uznało poziom merytoryczny szkoleń i warsztatów za wysoki. Te dane potwierdzają także bezpośrednie opinie uczestników. Kilka z nich znajdziesz poniżej.

Robert Zaborowski

Dziękuję za bardzo ciekawe i rzeczowe szkolenie. Szczerze polecam je tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę związaną z zagadnieniami ATEX. Robert Zaborowski – Kierownik produkcji w Beckers Group.

Rafał Łaskawiec

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w szkoleniu. Już dawno nie byłem na szkoleniu, które aż tak bardzo ugruntowało moją skromną wiedzę na ten temat. Rafał Łaskawiec Projektant w Entec Solutions.

Tomasz Masztakowski_1

Udział w tematycznym szkoleniu na pewno nie był czasem straconym. Fachowa wiedza trenerów odniesiona do konkretnych problematycznych przykładów z rzeczywistości daje obraz profesjonalizmu ludzi z Grupy Wolff. Tomasz Masztakowski – Inspektor BHP w ORLEN Eko

Harmonogram warsztatów i rezerwacja miejsca

Podczas każdego spotkania poruszany jest inny wątek związany z branżą przemysłową. W ten sposób jesteśmy w stanie zgłębić problem, a co najważniejsze odpowiedzieć na konkretne pytania uczestników. Poniżej znajdziesz harmonogram i tematykę najbliższych warsztatów. Wybierz program i termin interesującego Cię szkolenia i dokonaj zgłoszenia.

Przykładowe zdjęcia z warsztatów

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z warsztatów o różnej tematyce jakie zrealizowaliśmy w ostatnim czasie.

Zobacz także szkolenia ATEX

W przeddzień warsztatów odbywają się pełnowymiarowe szkolenia otwarte z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle na bazie obowiązujących przepisów prawa oraz praktycznych przykładów.

W czasie szkolenia ATEX poznasz m.in.: przyczyny przykładowych wybuchów jakie miały miejsce w przemyśle; obowiązki pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego; zasady klasyfikacji, wyznaczania zasięgu i oznakowania stref zagrożonych wybuchem; zmiany wynikające z nowej dyrektywy ATEX; zasady działania i doboru (ograniczenia) zabezpieczeń przeciwwybuchowych; zasady prowadzenia remontów i serwisów urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym; filmy z praktycznymi poradami.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZE SZKOLENIE?

BO JESTEŚMY PRAKTYKAMI

Nasi eksperci to praktycy, którzy każdego dnia pracują przy szerokiej gamie projektów w branży energetycznej, chemicznej, spożywczej czy drzewnej. A oto ostatnie projekty w jakich braliśmy udział.

BO DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Po każdym szkoleniu przeprowadzamy anonimowe ankiety, które pozwalają nam doskonalić się dla Ciebie.

Wyniki anonimowej ankiety

BO MAMY DUŻE DOŚWIADCZENIE

Zaufały nam dziesiątki firm z branży przemysłowej, ubezpieczeniowej, a także jednostki notyfikujące, straż pożarna oraz rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń pożarowych.

WAŻNA INFORMACJA
W związku z koronawirusem wprowadzamy szkolenia online z gwarancją zwrotu kosztów w przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań. Jednocześnie odwołujemy tradycyjne szkolenia do końca kwietnia.

Pobierz przewodnik ATEX

Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów