VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX | Stowarzyszenie HAZEX | ATEX

Kraków

III kw. 2018

 ~200 uczestników

 ~20 prelegentów

VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle z unikatowym pokazem wybuchów na żywo

O czym i dla kogo

TEMATYKA KONFERENCJI

Tematyka konferencji HAZEX zmienia się w cyklach dwuletnich. Lata nieparzyste to tematy skupiające się głównie na zagrożeniach wynikających z obecności w procesie palnych, a tym samych wybuchowych pyłów. Z kolei lata parzyste stoją pod znakiem bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w zakładach stosujących niebezpieczne gazy i ciecze. Tak też będzie podczas najbliższej, szóstej już edycji konferencji HAZEX, która odbędzie się w III kw. 2018 roku.

DLA KOGO

VI edycja konferencji HAZEX skierowana jest głównie do zakładów przemysłowych stosujących palne i niebezpieczne gazy i ciecze, firm wykonawczych realizujących prace na tego typu obiektach oraz zakładów ubezpieczeniowych i organizacji rządowych. W konferencji powinni w szczególności wziąć udział przedstawiciele kadry kierowniczej i inżynierskiej działów technicznych, w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie ruchu w zakładach chemicznych, petrochemicznych, farmaceutycznych oraz pokrewnych.

Unikalne pokazy wybuchów na żywo

Konferencja HAZEX to unikatowa okazja aby wziąć udział w demonstracyjnych pokazach wybuchów i systemów ochronnych w jeszcze większej skali niż dotychczas. Poczuj siłę wybuchu na własnej skórze. Dowiedz się jak potężna energia drzemie gazach i pyłach powszechnie stosowanych w przemyśle. Obejrzyj relację z poprzednich edycji konferencji.

WEŹ UDZIAŁ

Zgłoś swój udział lub zarezerwuj miejsce bez konieczności późniejszego wykupienia

Opinie i komentarze

avatar_a

Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader
Rockwool Polska


Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji HAZEX. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym konferencji.

avatar_c

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.


Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane..

avatar_a

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.


Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane..

cytat

Bardzo ciekawe tematy przedstawione w trakcie Konferencji, wszystkie wykłady przedstawione w sposób rzetelny i profesjonalny, również dołączone do tych wykładów materiały są wysokiej klasy. Ponadto poprzez to, że w Konferencji brała udział tak duża ilość osób z różnych branż można było dodatkowo zasięgnąć opinii oraz porozmawiać na bardzo różne tematy, niekoniecznie związane z tematem prowadzonych seminariów, a wynikające z codziennych obowiązków wykonywanych w swoich firmach […] Z pewnością w przyszłości skorzystam z kolejnego zaproszenia na Konferencję.


cytat

Wszystkie zagadnienia poruszane na konferencji były przedstawione na bardzo wysokim poziomie.


cytat

Warta wydanych pieniędzy.


cytat

Poziom seminarium pod każdym względem był powyżej moich oczekiwań. Jestem zadowolony z uczestnictwa i będę zachęcał znajomych do wzięcia udziału w następnych edycjach. Oczywiście sam również będę chciał wziąć udział.


cytat

Seminarium zorganizowano na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, mam nadzieję że wiedza zdobyta na wykładach pozwoli mi na nawiązanie bliższej współpracy z innymi uczestnikami seminarium.


Informacje pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników poprzedniej konferencji HAZEX.

Konferencja w liczbach

0
%
uczestników oceniło poziom merytoryczny konferencji jako wysoki lub b. wysoki
0
%
uczestników jest zadowolonych lub b. zadowolonych z udziału
0
%
uczestników uznało, że organizacja konferencji była na wysokim lub bardzo wysokim poziomie
0
%
uczestników podczas wspólnego bankietu bawiło się dobrze lub b. dobrze

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy firmy, które wzięły udział w polskich edycjach konferencji HAZEX. Dołącz do nich!

Zgłoszenie uczestnictwa / Rezerwacja miejsca


Formularz zgłoszeniowy


Tytuł wydarzenia:
VI Międzynarodowa Konferencja HAZEX
Termin:
04/10/2018 - 05/10/2018
Czas trwania:
08:00 - 17:00
Prowadzący:
Zespół HAZEX, konferencja@hazex.eu, +48122018100
Lokalizacja:
Kraków, Hotel Best Western, ul. Opolska 14a
Wybierz spośród dostępnych opcji Cena netto Ilość osób
Zgłoszenie promocyjne -25%
Promocja ważna do 26 maja 2018 roku. Standardowy koszt uczestnictwa poza promocją wynosi 1520 PLN netto. Cena netto za osobę nie zawiera kosztów noclegów (faktury za nocleg wystawia dany hotel).
1 140,00
Rezerwacja uczestnictwa

Rezerwacja uczestnictwa jest darmowa – wybierz tę opcję jeśli Twój udział w konferencji nie jest jeszcze pewny (np. termin konferencji jest jeszcze zbyt odległy). W ten sposób możesz mieć pewność, że zachowamy dla Ciebie miejsce. 10 października skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić Twój udział lub go bezkosztowo anulować.

0,00

Dane do faktury

Osoba do kontaktu

Tylko na podany poniżej adres email zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia oraz faktura proforma wraz z danymi do przelewu.


Koszt uczestnictwa

Koszt udziału w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HAZEX jest zależny od terminu nadesłania zgłoszenia. W chwili obecnej dostępne są dwa progi cenowe. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia prowadzonych promocji lub stworzenia kolejnych progów cenowych. Każda z wymienionych poniżej cen obejmuje udział w dwóch dniach konferencji oraz pokazie wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych (w tym transport na pobliski poligon), materiały konferencyjne, całodniowe przerwy kawowe, dwa lunche oraz wspólną kolację. Ceny nie obejmują kosztów noclegu.

NAJNIŻSZA CENA

do dnia 26.05.17 (lub do wyczerpania puli miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych) otrzymasz gwarancję najniższej ceny w wysokości 1140 PLN netto (w tym 25% rabatu) oraz możliwość darmowej rocznej prenumeraty Expressu Przemysłowego o wartości 100 PLN brutto

CENA STANDARDOWA

standardowy koszt uczestnictwa poza promocją wynosi
1520 PLN netto

Warunki uczestnictwa

Warunkami uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI HAZEX jest zgłoszenie uczestnictwa oraz dokonanie płatności na konto organizatora. Aby zgłosić uczestnictwo należy wypełnić, a następnie przesłać do organizatora formularz w postaci on-line lub pliku PDF. Formularz w postaci pliku PDF (pobierz formularz PDF) należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu lub numer na fax +48 12 632 81 41. Najpóźniej na 1 miesiąc przed konferencją, a w przypadku późniejszego zgłoszenia – do 5 dni roboczych po terminie przesłania formularza, na podany adres email zostanie przesłana faktura proforma wraz z danymi do przelewu.

Rezerwacja hotelu

Zgłaszając udział w konferencji uczestnik ma możliwość dokonania wstępnej rezerwacji pokoju na specjalnych warunkach cenowych (pokoje rezerwowane są w hotelu Best Western Premier oraz w odległym o ok. 20 metrów hotelu Efekt Express). Co ważne, ostateczna rezerwacja pokoju uzależniona jest od aktualnej dostępności pokoi w puli przyznanej gościom konferencji. Finalne potwierdzenie rezerwacji (lub informacja o braku dostępnych pokoi) zostanie przesłane na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym w ciągu trzech dni roboczych od daty wpłynięcia zgłoszenia. W przypadku braku dostępnych pokoi zgłaszający uczestnictwo, w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania takiej informacji, może anulować zgłoszenie bez żadnych konsekwencji, chyba że informacja o braku pokoi była ogłoszona przez organizatora (w szczególności na stronie internetowej konferencji) przed datą przesłania formularza zgłoszeniowego. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego. Specjalne ceny pokoi wynoszą: 255 złotych netto za pokój SGL (jednoosobowy) oraz 290,00 złotych netto za pokój DBL (dwuosobowy). Cena zawiera śniadanie oraz możliwość korzystania z parkingu hotelowego.

Rezygnacja z udziału

Pisemną rezygnację z udziału w konferencji należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu. W przypadku rezygnacji do dnia 07 września 2017 roku uczestnik nie poniesie względem organizatora konferencji żadnych kosztów. W przypadku rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą 250 PLN netto. W przypadku gdy uczestnik za pośrednictwem organizatora dokonał rezerwacji pokoju hotelowego, to może on dochodzić zwrotu poniesionych w ten sposób kosztów wyłącznie u władz hotelu.

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji

Certyfikaty

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udziału w konferencji szkoleniowej, realizowanej zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015.

PATRONI MEDIALNI

Masz pytanie?

Zgłoszenia i rezerwacje

Beata Godawa:
+48 515 380 924 | +48 12 632 81 41
b.godawa@hazex.eu

Program konferencji

Sebastian Gruszka
+48 696 865 133 | +48 12 632 81 41

s.gruszka@hazex.eu

Lokalizacja i wskazówki dojazdu

Mapa dojazdu

1 Lokalizacja: Hotel Best Western, ul. Opolska 14a, Kraków
2 Lotnisko: 12 km do Kraków Airport
3 Dworzec PKP: 5,5 km do dworca PKP
4 Autostrada: 4,5 km do autostrady A4
5 Centrum: 6 km do rynku głównego
6 Jak dojadę: kliknij ten link aby przejść do mapy

Dla mediów

Akredytacja dziennikarska

Dziennikarze zainteresowani udziałem w konferencji mogą zgłaszać swoje uczestnictwo przesyłając formularz on-line. Akredytacja dziennikarska zapewnia pełnoprawny udział w konferencji (w tym udział w obiedzie oraz uroczystej kolacji) oraz wydarzeniach towarzyszących.

Zgłoś uczestnictwo

Media Kit dla mediów

Media Kit to przygotowana specjalnie dla mediów paczka najważniejszych informacji o V Międzynarodowej Konferencji HAZEX. Znajdują się tu m.in.: opis i dane na temat konferencji, zdjęcia oraz filmy. Wraz ze zbliżającą się konferencją Media Kit będzie uzupełniany o kolejne informacje.

Do pobrania wkrótce

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)