Darmowy warsztat online

Wyładowania elektrostatyczne jako przyczyna wybuchu

Choć może się to wydawać niewiarygodne to w wielu przypadkach za potężne wybuchu i pożary w przemyśle odpowiadają wyładowania elektrostatyczne. To właśnie one stanowią jedno z najczęstszych źródeł zapłonu par cieczy, gazów, a w niektórych przypadkach także pyłów. Jeśli należysz do grupy osób nie do końca przekonanych, że tak faktycznie jest to sprawdź koniecznie poniższy film.

Ten film to tylko początek. W czasie warsztatu zaprezentujemy znacznie więcej ciekawych materiałów wideo, a także sporo wiedzy opartej o przepisy, normy i nasze doświadczenie. Poznasz także, a może przede wszystkim, sposoby jak chronić się przed elektrycznością statyczną.

Weź udział

Jeśli ta tematyka jest dla Ciebie interesująca, to serdecznie zapraszamy Cię do darmowego udziału. Aktualnie pracujemy nad tym warsztatem, dlatego informacja kiedy się on odbędzie pojawi się w najbliższym czasie. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o koniecznie wypełnij poniższy formularz.

  Imię i nazwisko:*

  Telefon firmowy:*

  E-mail firmowy:*

  Nazwa firmy:*

  Zadaj prelegentowi pytanie  .

  Interesuje mnie wiedza z zakresu bezpieczeństwa wybuchowego, pożarowego i procesowego w przemyśle. Z przyjemnością wezmę udział w warsztacie online oraz przystąpię do darmowego programu edukacyjnego, dzięki czemu będę otrzymywać materiały szkoleniowe w postaci artykułów, studiów przypadków, filmów, a także o wydarzeniach branżowych.